ZiNDAN FORUM
Deli Cfg V6 En Son Versiyon 311
ZiNDAN FORUM
Deli Cfg V6 En Son Versiyon 311
ZiNDAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZiNDAN FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
rel="publisher"

Deli Cfg V6 En Son Versiyon

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek

Deli Cfg V6 En Son Versiyon Empty
MesajKonu: Deli Cfg V6 En Son Versiyon   Deli Cfg V6 En Son Versiyon EmptyPtsi Haz. 28, 2010 9:10 pm

Dünyanın en çok kullanılan serilerinden DeLi Cfg bomba gibi geldi. Hemde ne geLİs..

Bu Cfg iddaa ediyorum ; Aim hack kadar güçlü ve eşi benzeri olmayan ayarlar var.

Güncel olarak forumda konular açılmakta en iyi Cfg hangisi karar veremiyorum şeklinde ; İşte onları bu konuya davet ediyorum!

İnanın Bir Cfg İçin bu kadar emek verilmemistir.

Kaç Gündür Kodlanmakla ugrasılan bu Cfg ; Bugün benim tam yemin ediyorum 3-4 saatimi aldı. Ufak hatalara kadar düzenlemeler yaptım.

Cfg'yi yükleyenler eminim "aa öyle farklı komut falan yok" diyecekler; Amacımız bu komutlara en iyi değeri vermekti ve buda oldu.

1 Komut İçin 100Lerce Değer bile verdim en iyisi bulmak amacıyla.

Sens volume ayarlarını ise ortalama kullanım sıklıklarına göre düzenledim

# - # Aim Oranı tavanlarda ; çok yüksek. İlk defa bu kadar kesin konusuyorum! HS Atmaktan basınız dönebilir.. Bunny komutları eklendi alias olmadan.

# - # Alias komutu en fazla 1-2 tane. İşe yarayan komutlar. Kim demis alias ; sxe geçmez diye silah ve yürüme sesleri bunu gösteriyor zaten ince ve zarif.

# - # Onlarca kez kontrol ettim Tekrar komut en fazla 1-2 tane.

# - # Cfg ' yi fazla uzatmadan şöyle tanımlayayım ; En iyi ayarlar ve öz komutlar.

Cfg ' de emek verenler:

Exersion ; Swp_Caca FuckerFuckara ve hakan_hacat.

Sende Kullan DeLi ' yi ; Rahat hisset kendini

İsterseniz manitanıza oynatın ; O Bile rank kasacaktır inanın.

Dipnot : Kötü diyenleri şimdiden kınıyorum. Çünkü söyledikleri yalan olur.

Not: Alıntıdır

İndir/Download:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://bzmfrm.forumw.biz

Deli Cfg V6 En Son Versiyon
1 sayfadaki 1 sayfası