ZiNDAN FORUM
Knight tanıtım  311
ZiNDAN FORUM
Knight tanıtım  311
ZiNDAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZiNDAN FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
rel="publisher"

Knight tanıtım

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek

Knight tanıtım  Empty
MesajKonu: Knight tanıtım    Knight tanıtım  EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:50 am

başlangıçda merdivenlerde dogarsınız geriye dönün ve sola dönün orda beginner helper diye bise vardır oradan civciv alın yani civciv derken sembol o sembol level 30 olunca kaybolur bu sembol yüksek leveldeki kisilerin sizi party(gruba) e alabilmesini sağlar.level seviye demek oyun da yaratıklar var onu sizin gücünüzde göre yaratıklar var level birde anca solucan kesersiniz solucan keserek sol üst kösede % artar. o %100 olunca level atlarsınız ve level atladıkca level atlamak zorlasır ve gücünüz artar orada character yazar characterden skill pointleri verirsiniz mesela mage(büyücü)siniz güzel elbise filan giymek isterseniz int yazan yere tıklayın level atlayınca sıkıvurmak istersenizx yani paper diyoruz hep mp ye veriyo. yok ben hem elbise hemde güçlü olmak istiyorum derseniz tamam ozaman 2 mp 1int verin her level atlayınca 3 tane characterde start point oluyo orda mp ve int e verin ama mage(büyücüseniz).birde skill point oluyo orada ise ne olacagınızı gösteriyo mesela mage(büyücü)siniz buzcu olacaksanız glacier e verin ateş olacaksanız flameye verin elektirik olacaksanız ligthling e verin burda da 2 hakkınız oluyo hep flameye verin level 19 dan sora aynı oluyo level 10 da skill pointleri açtırın 10 point geride kalıyo yani anca leveliniz kadar veriyosunuz mesela level 19 ya skill point de 19 sa 20 yapamazsınız level 20 de skilleri 20 yaparsınız.yani 19 oldunuz 1 tane point arttı bunu glacier yada elektirige verebilirsiniz size kalmıs ister bastan buzcu olun ister flame.buzcuda chill diye bi büyü açılır o büyüyü level 70 de dahi kullanırsınız.

party diye bise vardr yani grub oluyor 8 kisi kapasitesi en fazla 8 kisi alınıyo tek basınıza kesemediginiz yaratıkları party ile kesersiniz.leveliniz arttıkca daha güçlü seyleri de kesersiniz

biriyle chat yapmak isterseniz üstüne tıklayın altta private yazar oraya tıklayın yani pm diyolar

partyde beraber kestiginiz seylerin experleri filan size ortak geliyo exp dedigim puan canavrdan çıkan puan sizi level atlattırıyor ve içinden para çıkıyor bu paralar ile elbise alabiiyorsunuz daha sonra orda çeşme gibi yer vardır ordan tp(teleport) oluyorsunuz.canavarları kesince içinden kutu çıkıyor o kutuda degerli seyler çıkabiliyor onları satıp paraya çeviriyorsunuz

bi warrior var kılıç filan silahlarla yaratıkları filan kesiyor okcu var ok atıyor
bıcakcı var bıcakla saldırıyor mage var büyü ile saldırıyor.bıcakcıyla okcuya rogue deniliyo

ilerde level arttıkca görev alıyorsunuz.king diye biri var yani kral o istedigi zaman zavaş çıkartıyor insanlarla orklar savaşıyor

insanlarla orklar ayrı yerde ama moradon diye yerde baslıyorsunuz oraya istediginiz zaman gidersinix orda insanlarla orklar aynı yerde ama saldıramazlar.
insanlarla orkların savaşmaları için arena var colony zone var(burada ölünce kestiginiz düşmandan point geliyo bunun adı national point o point i ölünce kaybedersiniz eger point 0 ise exper kaybedersiniz oda canavarlardan topladıgınız exp olur level düşersiniz.

kestiginiz yaratıga göre daha az daha fazla exp gelir.daha fazla ex gelen yaratıklar güçlüdür. mesela level 1 de 50 ex isterse level atlamak için level 50 de 17.000.000 exp ister bunuda partyde yaparsınız tek basınıza hızlı kesemezsiniz.

sorularınız için yeni topic(başlık)açın sorun bana elimden geldigince yardımcı olurum

size önerim rogue olun skilleri yazayım size

skill start özellikleri

warrior: defans attack berseker hp e str ye verirler canları çoktur
rogue: bıcakcı, okcu , explorer dex ve hp " sıkı vururlar
mage: flame,glacier,lightling int ve mp " uzaktan vururlar

priest: can veren,canı çoğaltan int ve str can verirler
canını çoğaltır
ölenleri canlandırır
(kısaca ayak işcisi)
http://bzmfrm.forumw.biz

Knight tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası