ZiNDAN FORUM
PMYO Hakkında Tüm Sorular Burada 311
ZiNDAN FORUM
PMYO Hakkında Tüm Sorular Burada 311
ZiNDAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZiNDAN FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
rel="publisher"

PMYO Hakkında Tüm Sorular Burada

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek

PMYO Hakkında Tüm Sorular Burada Empty
MesajKonu: PMYO Hakkında Tüm Sorular Burada   PMYO Hakkında Tüm Sorular Burada EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 12:23 am

Arkadaşlar şimdi ilk olarak yapmamız gereken 30TL yi alıp halk banka gidiyoruz yanımızda nüfus cüzdanımız ile polisliğin basvuru ücretini vermek istiyorum diyoruz yatırıp dekontumuzu alıyoruz. Ondan sonra internetden ön basvuru yapıyoruz...

Götüreceğiniz Belgeler:

1-)Nüfus cüzdanı
2-)Banka Dekontu
3-)Lise Diploması ve Fotokopisi (Diploma Yoksa Tasdikli Örneği)
Lise son sınıfta öğrenim gören öğrencilerin diplomaları olması gibi bi durum olmadıgı için basvuru dosyasında "bu bölüm okul müdürlükleri tarafından imzalanacaktır" gibi bi bölüm var orayı okul müdürlüklerine imzalatmanız gerekiyor.
4-)4 Adet Vesikalık Fotoğraf Zarf İçinde Teslim Edilecek ve Arkalarına Ad Soyad Tc No yazılacak.
(Zarfın Arkasınada Yazın)
5-)YGS sonuçlarınızı bi kağıda yazıp yanınızda bulundurun.

Belgeleri tamamladıktan sonra (önceden önbasvuru yaptık ve parayı hallettik) bağlı bulunduğumuz PMYO ya gidiyoruz.
örn: ben Ispartada'yım Nazilli PMYO gidiyorum.
sizde hangi şehirdeyseniz oranın bağlı oldugu pmyo gideceksiniz.
(yukarıdaki linke tıklayıp basvuru kosullarına girdinizmi hangi sehir nereye baglı ögrenebilirsiniz.)
okula gidincede belgelerle içeri girdinizmi dekontu verince basvuru dosyasını size verecek polis abileriniz zaten basvuru dosyası nerden bulcam diye bin tane konu acılmıs.
orda işlemleri tamamladıktan sonra mülakat tarihi verilecek size o gün o saatte orda olmayı unutmuyoruz.
40TL ye gelince onu mülakatı geçince yatırın...

basvuru-mülakat-spor-sağlık-sınav vs. her türlü soruyu bu konuda toplayalım bilgim dahilindeyse elimden geldiğince cevaplarım...

Alıntıdır...

SPOR:10 sınav 10 mekik bide çök kalk yaptırıyolar.
SAĞLIK:Vücudunuza bakarlar jilet izi vs. varmı diye bide renk körlüğünü kontrol ederler o kadar.
http://bzmfrm.forumw.biz

PMYO Hakkında Tüm Sorular Burada
1 sayfadaki 1 sayfası