ZiNDAN FORUM
Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir 311
ZiNDAN FORUM
Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir 311
ZiNDAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZiNDAN FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
rel="publisher"

Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek

Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir Empty
MesajKonu: Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir   Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir EmptyPerş. Haz. 17, 2010 4:26 am

Sxe 7.8 Wall Hack Download , İndir
Download/İndir: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
RAR Şifresi: JoJoPaPi

..:: Anlatım ::..

1. "JoJoPaPi_Loader" dosyasını açınız,
2. Seç wallhack.sys'i bulunuz,
3. OK butonuna basıp kapatınız ve "Kayıt Et" yapınız,
4. İşlem tamam yazısı gelecektir,
5. "İşlemi Başlat" butonuna basınız ve artıkdan yine İşlem Tamam yazısı gelcektir,
6. sXe'yi açıp oyuna giriniz.

..::WallHack Hataları & Çözümleri::..

Değerli LiderPaylaşım Forumu üyeleri, hepinizin Wall'dan yana sıkıntısı var. Çoğunuzda not defteri hatası, tam server`a girerken atma hatası alıyorsunuz. Eğer aşağıdaki yazdıklarımı harfiyen uygularsanız hiç bir hata almazsınız... Şimdi dikkatli okuyunuz!

1.İlk önce Bilgisayarımızdan counter strıke ve sxede dahıl bunları sılın,hepsını yenıden kurmmamız gerekli..
2.Counter strıke ve sxeyı sıldıkten sonra,işlemlerimize başlıyoruz..
3.Counter strike ilk önce kuruyoruz daha sonra wallımızın hatasız calısması içinde v26 patch`ni kuruyoruz
(Bazı arkadaslar v26 patchı Valveye kuracaksınız yanı C:\Program Files\Valve aynen dızın ceklı böle olması lazım )
4.v26 Patch kurma işlemide bittiğine göre sıra geldı sxeyı kurmaya sxe fix 2.0 olan en guncel sürümünü kuruyoruz.
5.Artık sıre geldı son işleme burası cok onemli eğer bakın yukardakı wallı daha once ındırıp kurmaya calıstıysanız,system
wallın değerlerini kaydetmıstır o yuzden hata verebılır.Bu yuzden daha önce wallı kurmaya calısınlar dedıklerımı yapsın ;
6.JoJoPaPi_Loader dosyasını acınız.
7.JoJoPaPi_Loader Seçten wallhack.sys'i bulunuz ve Tamam tusuna basınız
8.Daha sonra aşağıdakı "Kayıtan Çıkar" yazan butona basınız sistem önceki ayarları geri alıcaktır artık.
9.Yukardakı işlmler bittiğine göre bilgisayarımızı yeniden başlatalım ve wallı Tekrar uygulayalım. Daha sonra sxe acıp oyuna gırın zaten wallın otomatıkman açılmış olduğunu göreceksiniz.

(Bazen Windows XP kullanıcılarında sXe'ye tıkladığınız zaman hata raporu gönder sayfası çıkabiliyor, buna aldırmayınız. Gönderme butonuna basıp, bir kez daha sXe ikonuna tıklayınız. Bu sefer sXe programınız sorunsuz şekilde açılacaktır)
HATA ÇEŞİDİ - 2: oyuna giriyorum 1-2 sn sonra oyundan atıyor neden ?
sXe li servera girerken sxe yi de açmanız gerekiyo hile sxe görevi üstlenmiyor. İkisi ayrı şey

Önemli Not: Eğer daha önceden Wall Hackli bilgisayara indirip denemediyseniz, Wall ayarlarını geri alma işlemini yapmayacaksınız. Sadece oyunu silip, yeniden yükleyıniz. Üstüne patch indirip kurun ve sonrasında sXe'yi Sil-Yeniden Yükle ve Wallı uygulayınız. Sizler için bu işlem yeterli olacaktır.
AŞAĞIDAKİ KISIM MAVİ EKRAN HATASI İLE İLGİLİDİR

Mavi Ekran Hakkında;
Ya çok uğraştım ama bu mavi ekranı Çözemedim. Hala da bulmaya çalışıyorum.
Elimde topladığım bilgiler şöyle:
-Bu sadece NoN SteaM da böyle oluyor
-Vista veya Herhangi bi işletim sistemi farkından kaynaklanmıyo. (Her işletim sistemine uygundur !)
-sXe kesinlikle engelleyemiyor
Mavi Ekran Hatası Alanlar Lütfen Burdan Bildirsinler Ve Şu Soruları Yanıtlasınlar:
1-Dtweak, Uniblue programları veya bilgisayarı hızlandırmak için herhangi bir program yükleyip uyguladınız mı ?
2-Bilgisayarınız Vistadan Xp'ye çevrilme mi ?
3-Bilgisayarınız Dizüstü mü Masaüstü mü ?

NOT:Dosyanın virüs içerip içermemesi bizim sorumluluğumuz değil sizin sorumluluğunuzdadır.Ona göre davranın. Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir Icon_e_wink

Etiketler: cs, 1.6, counter, strike, wall, hack, download, indir, hile, oyun
http://bzmfrm.forumw.biz

Cs 1.6 Sxe Wall Hack Download/İndir
1 sayfadaki 1 sayfası