ZiNDAN FORUM
Tanıyamadım 311
ZiNDAN FORUM
Tanıyamadım 311
ZiNDAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZiNDAN FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
rel="publisher"

Tanıyamadım

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek

Tanıyamadım Empty
MesajKonu: Tanıyamadım   Tanıyamadım EmptyPaz Haz. 13, 2010 11:34 pm

Tanıyamadım

40 yaşlarındaki kadın kalp krizi nedeniyle hastaneye yatırılmıştı. Kendinden geçmis durumdaydı. Doktorlar kurtarmak için çılgınlar gibi uğraşıyordu. Tam bu sırada Tanrı kadına göründü.

"Yanına geliyorum Tanrım," diye inledi kadın.

"Hayır," diye cevap geldi, "daha önünde 35 yıl, 2 ay, 8 gün var..."

Kadın nihayet kendine gelmişti. Doktorlar mutluydu. Kadın daha da mutluydu. Biraz iyileşince kesenin ağzını açtı.Yüzünü gerdirdi. Liposuction yaptırdı.Göğüserini silikonla dikleştirdi. Kadının ısrarlarına dayanamayan hastane yönetimi bir kuaförün gelip saçlarını platine boyamasına izin vermişti. Artık bomba gibiydi kadın. Kendini çok iyi hissediyordu. Hayatının kalan bölümünü mutlu bir biçimde geçirmeye hazırdı. Nihayet taburcu oldu. Dışarıya çıkıp temiz havayı içine çekti. Taksiye binmek üzere caddenin karşısına geçerken bir ambulans çarptı kadına. Vahimdi durumu. Derin karanlığa doğru kayarken sordu:

"Ulu Tanrım, sen her seyi daha iyi bilirsin, ama hani önümde daha 35 yıl vardı?"

Tanr'nın cevab şöyle oldu:
"Tanıyamadım..."
http://bzmfrm.forumw.biz

Tanıyamadım
1 sayfadaki 1 sayfası